За митне оформлення та переміщенням морських вантажів можна буде стежити онлайн

За переміщенням морських вантажів можна буде стежити онлайн - Нова митниця приєдналася в тестовому режимі до блокчін-платформи TradeLens.

Центральний апарат Держмитслужби отримав доступ до кабінету, який дозволяє відстежувати онлайн логіку і митне оформлення контейнери, а також їхні товаропровідні документи ще до прибуття товару в Україну. Завдяки даним TadeLense, до початку митного оформлення, митниця зможе провести перевірку контейнерів і акредитація на митниці.

TradeLense - спільний проект датського транспортного конгломерату Maersk і американського IT-корпорації IBM. Це свого роду блокчан-платформа, якою користуються понад 150 учасників для організації контейнерної логіки Митний брокер Для стеження за вантажем. В екосистему До складу TradeLens входять понад 100 морських портів і портових операторів, 20+ морських перевезень та інтермодальних операторів (перевізників, які транспортують товар кілька видів транспорту), 10+ тамоджені інші країни та одна з провідних міжнародних банківських груп.

Що дає Україні приєднання до TradeLens?

Можливість підготовки до Митного оформлення і відстежувати онлайн логіку кожного контейнера в режимі реального часу. Всі учасники екосистеми в тому числі Митний брокер Вони зможуть вільно обмінюватися інформацією з суб'єктами зовнішньої економії.

Ризик для контейнерних перевезень зменшиться: Держмитслужба і Митний брокер зможуть аналізувати інформацію про перевезення товару з моменту появи відповідного замовлення. Це підвищить прозорість, ефективність і захист Митно-брокерські послуги контейнерна логіка і процес митного оформлення.

Грузи з низьким рівнем ризику будуть проходити митний контроль і процедури пов'язані з Митним оформленням вантажів в портах швидше. Зате блокчін-платформа буде "сигналувати" про вантажі, які потребують ретельної перевірки.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...