Про компанію

Мобільний митний брокер - зручно і вигідно. Ми не несемо витрати на офіс, тому можемо проводити митне оформлення онлайн на вигідних умовах!

Компанія митний брокер на митниці «МЕТАН АВТО К | AGENGROUP”, створена для професійного надання послуг митного брокера р. в Києві. В нашій компанії працюють митні брокери з більш ніж 10-річним стажем роботи з митними органами Міндоходів.

Кожному клієнту приділяється стільки уваги, скільки того потребує ситуація. Ми не відмовляємо клієнтам. Якщо є робота, за яку ми не беремося, ми обов'язково підкажемо до кого краще звернутися для вирішення завдання.

Мы оказываем услуги таможенного брокера всем субъектам внешнеэкономической деятельности ― юридическим лицам от аккредитации на таможне до таможенного оформления под ключ.

logo

240+

Задоволених клієнтів

Звертайтесь та становіться одним з них.

«МЕТАН АВТО К | AGENGROUP” Київ надає якісні послуги з митного оформлення посилок

Послуги митного брокера

Наші послуги - гнучка технологія митного оформлення посилок, висока якість сервісу і сучасний підхід.

Акредитації на митниці

Наша компанія це – кваліфікована команда митних брокерів та менеджерів ЗЕД з індивідуальним підходом до клієнтів.

Проведення повного комплексу митного оформлення посилок

Соціальна, фінансова та екологічна відповідальність

Вкрай важливо, щоб кожна компанія дотримувалася політики соціальної, фінансової та екологічної відповідальності. Компанія Митний брокер «МЕТАН АВТО К | AGENGROUP” дуже серйозно ставиться до цього зобов'язання.

Як митний брокер ми вважаємо, що всіх треба поважати. Це включає наших співробітників, наших клієнтів та ділових партнерів по всьому світу, а також більш широке співтовариство, в якому ми живемо і працюємо.

Ми також вважаємо, що митний брокер має бути фінансово відповідальною організацією. Це означає, що, працюючи по-діловому, ми завжди повинні поводитися справедливо, чесно і гідно довіри. Як митний брокер, ми також підтримуємо низку благодійних організацій та благодійних акцій.

Наша корпоративна відповідальність також поширюється на те, як ми дивимось на довкілля і ставимося до нього, і ми робимо все можливе, щоб звести до мінімуму відходи та забруднення довкілля, і завжди намагаємося бути екологічно відповідальними. По можливості ми також закликаємо наших колег по бізнесу дотримуватися аналогічної екологічної дисципліни.