Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Теоритично, митний брокер виконує роль митного посередника між клієнтом та митницею.

Фактично, митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

☝️Тому, для кожного клієнта дуже важливо впевнитися, на скільки часу митний брокер готовий виконати комплексне митне оформлення його товару без додаткових питань та затримок на митниці.

Одним із чітко відпрацьованих прикладів нашої практики є митне оформлення контактних лінз із Швейцарії.??

Минулого року клієнт звернувся до митного брокера Агентгруп із пропозицією провести митне оформлення контактних лінз та налагодити ланцюг поставок контактних лінз.⛓

Імпорт контактних лінз і митне оформлення зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% можливий за дотримання наступних умов:

  • ✔ підтвердили відповідність технічним регламентам зі сплатою ПДВ за ставкою 7% під час митного оформлення лікарських засобів, дозволених для застосування в Україні та внесених до Державного реєстру;
  • ✔ Підтвердили внесення імпортних контактних лінз до Державного реєстру (ДРМТВМП);
  • ✍️ після узгодження всіх організаційних питань було підписано двосторонній договір про надання митно-брокерських послуг.

?На сьогодні митний брокер Агентгруп має *щотижневий* чітко відпрацьований алгоритм дій під час митного оформлення кожної посилки з контактними лінзами.

Ми розробили шаблон товаросупровідних документів, який став зручним та несе достатню кількість інформації про посилку з контактними лінзами, що прибуває для митного оформлення в Києві. Тому, щотижня на електронну пошту для здійснення митного оформлення товару в Києві, митний брокер Агентгруп отримує: зовнішньоекономічний договір, експортну накладну (після митного оформлення в країні відправлення), авіанакладну, комерційний інвойс, специфікацію та декларацію про походження товару. ?

Далі для клієнта залишається лише відслідковувати за трекінгом статус митного оформлення посилки у Києві, а митний брокер береться за аналіз товаросупровідних документів, підготовку митної декларації та її реєстрацію на митниці у Києві.

Даний клієнт є одним з тих, який довірив митному брокеру Агентгруп, окрім митного оформлення посилки в Києві, сортування і доставку посилок з контактними лінзами клієнтам по всій території України.

Для цього, з нашої сторони, після митного оформлення, було налагоджено роботу із сортування і подальшу організацію доставки товару від транспортного експрес-перевізника та передачі посилок для кожного клієнта через службу Нової пошти.

Для команди митного брокера це є досить цікавим досвідом, адже так, на власному досвіді ми простежуємо комунікацію такого ланцюжка:

Відправник-?Перевізник1-?‍?Митний брокер-?Перевізник2-?‍⚕️Клієнт отримувача.

Бачимо, що наш клієнт у такому ланцюгу поставки повністю довірився митному брокеру та зняв з себе велику кількість питань щодо сортування і розсилки отриманих контактних лінз своїм клієнтам після митного оформлення.

Митний брокер бере на себе усі організаційні питання з організації митного оформлення, сортуванню, доставки та відстеженню товару від відправника до клієнта отримувача, зокрема це:

    • ✔ отримання посилок від експрес-перевизніка;
    • ✔ створення нових накладних для Нової пошти;
    • ✔ відправлення контактних лінз кожному клієнту.

Такі цікаві випадки дають зрозуміти, що робота митного брокера потребує великої кількості довіри зі сторони клієнта та є дуже цінною, адже саме митний брокер бере на себе велику кількість зобов‘язань та ризиків.

Для кожного клієнта ми намагаємось підійти залежно від ситуації та допомогти зробити все, щоб митне оформлення було легким та без перешкод.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...