Вигідні тарифи на митне оформлення найчастіше у митних брокерів – для великих партій товару

Нерідко суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності звертаються до митних рокерів і чують ціни за митне оформлення значно перевищують вартість посилки, яка підлягає митному оформленню і, що це нібито вигідно тільки митним рокерам.

Іноді під час спілкування з митним рокером з'ясовується, що у вартість митного оформлення не включає вартість фізичного огляду ?Але такі випадки зустрічаються досить рідко в митних рокерів.

Митний рокер це член «мото» клубу митних рокерів, які поділяють спосіб життя звичайних рокерів, поєднують приємне і небезпечне з корисним і дорогим.

Звичайно життєві цінності митного рокера в поєднанні з митних кодексом України не дає переваг при здійсненні митного оформлення, але захист інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, як після підписання договору, так і при митному оформленні в пріоритеті митного рокера.

Кожен митний рокер може мати як двоколісного так і чотирьох колісний транспорт.

Митний рокер не має стандартних тарифів, тому суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності часто отримують від митного рокера посилку після митного оформлення з приємним дисконтом в рахунку.

Митний рокер користується, шоломом, пальним, кава, комп'ютером, смартфоном і звичайно свіжою редакцією Митного кодексу України.

До речі тариф за доставку часто не включається в рахунок. На вигідних умовах митного оформлення і тарифи доставки митного рокера часто впливає ввічливе спілкування і порядне ставлення.

Щоб вийшло ще дешевше не обов'язково запитувати у митного рокера. Митний рокер досвідчений і добре знає коли варто дисконтувати, а коли ні.

? Хочете зв'язатися з митним рокером, дізнатися, яка вартість митного оформлення та доставка посилки митним рокером залишайте заявку в телеграм.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...