Як зробити заяву на Акредитацію на митниці через особистий кабінет онлайн? Київська митниця проводить акредитацію на митниці в Києві найчастіше . . .

Обов'язкова процедура постановки суб'єктів ЗЕД на облік в митних органах України називається Акредитація на митниці. У відповідності з законодавством України акредитація на митниці це першочергова умова для початку зовнішньоекономічної діяльності.

Київська митниця пропонує всім суб'єктам ЗЕД ставати на облік та проводити акредитацію на митниці онлайн використовуючи доступний онлайн сервіс Єдиний державний інформаційний веб-портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі».

Докладна інструкцію для оформлення акредитації на митниці онлайн.

Порядок одноразового обліку осіб, які здійснюють операції з товарами визначено наказом Міністерства фінансів України від 15.06.2015 року №552 «Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами» (далі - Порядок).

  • 1) Особа, що здійснює операції з товарами (або його представник, повноваження якого підтверджені довіреністю або письмовим договором між ним та особою, яку він представляє), для постановки на облік та проведення акредитації на митниці подає заяву про взяття на облік та акредитацію суб'єкта ЗЕД на митниці, що здійснює операції з товарами;
  • 2) Заяву на акредитацію на митниці подається в паперовому вигляді безпосередньо до відповідного підрозділу митниці або онлайн на адресу Інформаційного порталу Держмитслужби, з ЕЦП;
  • 3) Заяви на акредитацію на митниці, подані онлайн, обробляються автоматично. Перевірка відповідності даних, зазначених у заяві на акредитацію на митниці, відомостям з Єдиного банку даних юридичних осіб здійснюються автоматично.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...