СЕЗ “Крим” – як оформити переміщення товарів через митний кордон СЕЗ “Крим”: роз’яснення ГФСУ

При пересуванні українських товарів з іншої території України на територію СЕЗ "Крім" для приміщення їх в митний режим вільної митної митної зони застосовується митна декларація типу «ЕК 24 XX», де XX - відповідний буквний код типу декларації згідно Класифікатора типів декларації і до програми 3 до вищезгаданого повідомлення.

Також, під час пересування товарів з району СЕЗ "Крим" по іншій території України з наступним вивезенням за межами іншої території України, застосовується ТД типу «ЕК 11 АА" (в усталених законодавствам випадках - за умови обов'язкового надання митним органам забезпечення митних платежів).

Митний режим іноземних товарів, декларантом яких є резонент України з місцезнаходженням (місцем проживання) на іншій території України і які на дату вступу в силу Закону No 1636-VII знаходяться на території СЕЗ "Крим", може бути змінений на митний режим вільної митної митної зони в встановленому порядку.

27 вересня 2014 року він увійшов у силу Закон України « Про створення вільної економічної зони « Крим» та про особливості виконання економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.2014 до No 1636-VII.

Джерело: http://buh.ligazakon.ua/news/2014/9/30/117814.htm.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...