Як акредитація на митниці заповнюється дистанційно Online

Заповнюємо акредитацію на митниці дистанційно Online. Акредитація на митниці або облік осіб, які здійснюють операції з товарами онлайн вже набирає популярності серед суб'єктів зовнішньооекономічної діяльності.

Наприклад, особа, яка здійснює операції з товарами (або її представник, який підтверджений довірою або письмовим договіром між ним і особою, яку він представляє), подає заяву на дистанційну акредитація на митниці, що здійснює операції з товарами, за формою No 1 ВЕД, поміщена в додатку 1 до порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, затвердженим розпорядженням Міністерства фінансів України за 15 червня 2015 No 552.

У електродному вигляді заява на дистанційну акредитація на митниці в Києві вже надається засобами зв'язку з використанням електронного цифрового підпису з усиновленими сертифікатами відкритих ключів. Така заява на дистанційну акредитація на митниці Автоматично обробляються засобами єдиної автоматизованої інформаційної системи Гостамеслужби. Якщо немає підстав для повернення заяви на доробку або відмови в реєстрації особи відповідного підрозділу митниці в день отримання заяви на дистанційну акредитація на митниці в Києві Вносить в реестр інформацію про особу з заяви на дистанційну акредитацію на митниці, а також дані, отримані в співпраці з єдиним банком даних юридичних осіб і / або ДРФО. Дані про обличчя, які подали заяву на дистанційну акредитація на митниці Online засобами електронного зв'язку, з'являються в Реестр автоматично.

Алгоритм дій при подачі заяви на дистанційну акредитація на митниці Online Або ж нараховуються інструкцію засобів зв’язку.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...