Митне оформлення посилок Укрпошти в Києві

Як підготуватися і пройти митне оформлення посилки на Укрпошті в Києві?

З питаннь митного оформлення посилок в Києві практично кожен день звертаються до митного брокера, який проводить митне оформлення посилок Укрпошти в Києві.

Коли замовляємо або продаємо посилку через Aliexpress, Etsy, Ebay і т.д. на шляху проходження, посилка проходить процедуру митного оформлення.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

При імпорті та експорті посилки, митний брокер Агентгруп проводить митне оформлення посилки на Укрпошті у Києви.

Митниця в Україні завжди стежить за вмістом посилок Укрпошти шляхом сканування посилок Укрпошти та перевірки товаросупровідних документів з посилкою і дозволяє митне оформлення посилок Укрпошти в Києві. Дрібні і недорогі посилки митниця пропускає без митного оформлення, а посилки що підлягають митному оформленню на Укрпошті проводимо в Києві.

Статус доставки посилки по трек-номеру

Вибираємо товар на сайті Aliexpress, Etsy, Ebay, замовляємо доставку посилки, отримуємо трек-номер посилки і відстежуємо статус доставки посилки на сайті Укрпошти. По прибуттю посилки на митний склад Укрпошти в Києві, починається митне оформлення посилки включаючи митний огляд. Після митного оформлення посилки, продовжуємо відслідковувати статус доставки посилки на сайті Укрпошти. Статут "посилка перебувати у відділенні Укрпошти" означає, що настав час отримати посилку у відділенні Укрпошти.

ПЕРШИЙ В КИЄВІ ЕЛЕКТРОННИЙ ДОГОВІР НА МИТНО БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Підготовка до митного оформлення посилки Укрпошти

Митний брокер Агентгруп перевіряє проекти товаросупровідних документів (інвойс, транспортна накладна, технічний опис, квитанція про оплату за посилку ...), акредитація на митниці, прорахунок і оплату митних платежів за реквізитами єдиного казначейського рахунку «ЄДИНИЙ РАХУНОК».

РЕКВІЗИТИ ДЕПОЗИТНОГО рахунки 3557, відкритого НА Ім'я ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ЄДИНИЙ РАХУНОК) ДЛЯ зарахування авансових ПЛАТЕЖІВ (передоплат) юридичним особам ТА ФОП Незалежності ВІД митниці ОФОРМЛЕННЯ:

Час митного оформлення посилки Укрпошти?

Процедура митного оформлення посилки Укрпошти, проводитися протягом 1-2 робочих днів, при наявності коштів на єдиному казначейському рахунку. Фізичні особи-підприємці та юридичні особи перевіряють наявність коштів і акредитацію на митниці в митному кабінеті Єдиного державного інформаційний веб-портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі»

ЯК ЗРОБИТИ ЗАЯВА НА АКРЕДИТАЦІЮ НА МИТНИЦІ ЧЕРЕЗ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ОНЛАЙН? КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ ПРОВОДИТЬ АКРЕДИТАЦІЮ НА МИТНИЦІ В КИЄВІ НАЙЧАСТІШЕ. . .

  • Консультуємо з питання митного оформлення посилки на Укрпошті;
  • Готуємо документи для митного оформлення посилки на Укрпошті;
  • Проводимо митне оформлення посилки на Укрпошті.

ЯК МИТНИЙ БРОКЕР повернеться ПЛАТЕЖІ З МИТНИЦІ?

ЯК АКРЕДИТАЦІЯ НА МИТНИЦІ ЛИШЕ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНО ONLINE

Як вибрати курси митного брокера онлайн?

ЯК СУЧАСНІ МИТНІ БРОКЕРИ ВПИСУЮТЬСЯ В МІСЦЕВУ СЕРЕДУ І ЯКУ КОРИСТЬ ЙОМУ ПРИНОСЯТЬ?

Для замовлення послуги заповніть форму

  Схожі послуги

  Митний брокер в Києві Амазон

  Вартість послуги 320 грн

  Детальніше

  Митний брокер Київ Етсі

  Вартість послуги 400 грн

  Детальніше