Митний брокер Київ Етсі

Вартість послуги 400 грн

Вартість послуги 400 грн

Мобільний митний брокер – зручно і вигідно. Ми не несемо витрати на офіс, тому можемо проводити митне оформлення онлайн на вигідних умовах!

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Користувальницькі характеристики

Офіс

Наявність офісу поруч з митним постом.

Особисті якості

Відповідальний, обов’язковий, уважний, акуратний, стресостійкий, старанний.

Оргтехніка

Комп’ютер з встановленим спеціальним програмним забезпеченням для набору вантажної митної деклар.

Ліцензія

Наявність Ліцензії на посередницьку діяльність митного брокера.

Відповідальність

Митний брокер, що володіє митним “Кваліфікованим свідченням особи уповноваженої на діяльність”.

Досвід

Більше 10 років.

  • Ми є митною брокерською компанією, що базується в Києві, Україна, і у нас є багаторічний досвід роботи з великими та дрібними імпортерами Етсі та експортерами Етсі, починаючи від великих міжнародних організацій і закінчуючи приватними особами, яким потрібна кваліфікована допомога митного брокера у відправці посилок за кордон або її доставці в Україну.
  • Всі справи ведуться особисто нашими досвідченими менеджерами та персоналом, які за довгі роки встановили унікальну мережу контактів, включаючи прямий доступ до всіх портів і терміналів аеропорту Бориспіль.
  • Наші послуги з митного оформлення посилок Етсі в Києві включають підготовку товаросупровідних документів, консультації з митного оформлення посилок Етсі та отримання дозвільних документів для митного оформлення включаючи надання звітності після митного оформлення посилок Етсі.
  • Маючи міжнародний досвід співпраці з митними брокерами Етсі в сусідніх країнах, ми можемо запропонувати глобальне рішення і повністю запевнити всіх наших клієнтів в тому, що їхні вантажі будуть доставлені та митне оформлення посилок Етсі буде завершено вчасно.
  • Митний брокер Етсі проведе митне оформлення імпорту або експорту Етсі. Ми раді запропонувати митно брокерські послуги під ключ.
  • Митний брокер Етсі проведе митне оформлення імпорту Етсі або експорту Етсі. Ми надамо повний комплекс митно-брокерських послуг. Фахівці з багатим досвідом проведуть акредитацію в митниці. Найбільш зручні умови для замовлення під ключ: митні послуги та митний брокер в Києві. Консультації митного брокера з будь-якими питаннями. На нашому сайті: https://agentgroup.com.ua.

Для замовлення послуги заповніть форму

  Схожі послуги

  Митне оформлення посилок Укрпошти в Києві

  Як підготуватися і пройти митне оформлення посилки на Укрпошті в Києві

  Детальніше

  Митний брокер в Києві Амазон

  Вартість послуги 320 грн

  Детальніше