Секрет високої якості послуг митно-брокерського агентства «АГЕНТГРУП» – в сегментації діяльності

Компанія «АГЕНТГРУП»створювалася з метою надання професійних митних послуг по імпорту та експорту товарів. Починали ми з надання митно-брокерських послуг, і зараз наша компанія самостійно імпортує та експортує товари. Сьогодні «Агентгруп» надає повний комплекс послуг «під ключ.

Наша компанія позбавляє замовника від вирішення низки проблем, пов'язаних зі здійсненням операції: укладання зовнішньоекономічного договору, відкриття валютного рахунку, витрати часових і людських ресурсів на підготовку документів та митне оформлення вантажу.

Що означає «повний комплекс послуг, що надається компанією «АГЕНТГРУП»?

Комплекс митно брокерських послуг – це аутсорсинг зовнішньоекономічної діяльності, тобто повне супроводження зовнішньоекономічної операції клієнта, як імпортної, так і експортної. Компанія «АГЕНТГРУП» виконує операції «під ключ». Ми організовуємо закупівлю товару шляхом підписання контракту з постачальником, забезпечуємо транспортування і митне очищення товару для замовника, звільняємо замовника від валютних платежів, валютного і митного контролю. Клієнт отримує готовий високої якості «очищений» товар з усіма документами, вже в Україні.

В даний час поняття «Комплекс митно брокерських послуг» передбачає виконання всіх процедур, пов'язаних з митним оформленням вантажу на митному терміналі. Як правило, пошук, оплата і доставка товару, отримання дозвільних документів здійснюють суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності самостійно.

Ви самі знаходите потрібний товар?

Ми можемо і самі знайти, але, як правило, на практиці цього не потрібно. Коли компанія-замовник орієнтована тільки на продаж і сервісне обслуговування своїх товарів в Україні, вона вже знає, у кого і що потрібно купити, і звертається до нас з готовим замовленням.

А якщо у замовника зворотна ситуація – він хоче щось продати, але не знає кому?

Все залежить, звичайно, від умов. Зараз ми розглядаємо пропозиції, щоб стати дилерами Європейських компаній в Україні.

На яких умовах працює компанія «АГЕНТГРУП»?

Що стосується брокерської діяльності, компанія «АГЕНТГРУП» працює на умовах післяоплати» – спочатку ми виконуємо свої зобов'язання, а потім отримуємо оплату за наші послуги. Якщо говорити про поставки товарів в Україну, то, швидше за все, буде запропонована або повна передоплата за товар, або передоплата собівартості товару і вже після отримання замовлення – оплата другої частини суми (20-30 %).

Які принципи роботи компанії «АГЕНТГРУП» дозволяють забезпечувати високу якість роботи брокерів?

Коли один і той же митний брокер проводить велику кількість разнобойных угод по різним товарам, існує велика ймовірність допустити помилку. У нашій компанії переважає сегментація діяльності. Кожен брокер оформляє угоди в своєму сегменті FMCG (легка і харчова промисловість), важка промисловість, металургія і т. д. Це дозволяє кожному нашому брокеру бути максимально обізнаним у своїй сфері, бути в курсі всіх найменших змін, знати всі «входи» і «виходи» для вирішення тієї чи іншої проблеми.

Що робиться для підвищення лояльності клієнтів?

В компанії «АГЕНТГРУП»існує система знижок, розміри яких залежать від обсягів робіт. Також ми завжди шукаємо законні шляхи, щоб замовник не переплачував мито і міг заощадити, і в будь-якій ситуації відстоюємо це право за компанією.

Які плани розвитку компанії «АГЕНТГРУП» на найближчі п'ять років?

Зараз ми паралельно розвиваємо напрямок експорту-імпорту товарів. Розглядаємо варіанти виробництва товарів в Україні та їх експорту в інші країни, а також варіанти імпорту товарів для подальшої реалізації на внутрішньому ринку. Також збираємося стати дистриб'ютором товарів в Україні і готові співпрацювати в цьому напрямку з компаніями на взаємовигідних умовах.

У перспективі ми плануємо самостійно здійснювати і відправляти на експорт продукцію у сфері енергозберігаючих технологій і нетрадиційних джерел електроенергії.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...