Про митне оформлення товарів за рахунок міжнародної технічної допомоги

Постановою Кабінету Міністрів України в місті Києві від 25.12.2013 N 954 "Деякі питання реалізації підпункту 11 пункту 4 розділу ХХІ" Прикінцеві та перехідні положення "Митного кодексу України та абзацу другого пункту 28 підрозділу 2 розділу ХХ" Перехідні положення "Податкового кодексу України" затверджений перелік товарів, митне оформлення яких в Україну звільняється від ввізного мита і ПДВ.

Умовою такого звільнення є відсутність виробництва подібних товарів в Україні, а також їх цільове митне оформлення в Києві для реалізації проектів за рахунок міжнародної технічної допомоги "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення". До цього переліку не включаються товари, при митному оформленні яких встановлено акцизний податок, а також товари груп 01 - 24 згідно з УКТЗЕД.

Цією постановою також затверджено порядок митного оформлення товарів, операції з увезення яких звільняються від ПДВ та ввізного мита.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...