COVID-19- Туреччина – працює з 27.04.20

❗️ Усі водії перевірятимуть стан здоров’я. У випадку, якщо у турецького водія будуть виявлені симптоми COVID-19, водій буде поміщений на карантин. Якщо симптоми COVID-19 будуть виявлені у іноземного водія - він не буде допускати до в'їзду на територію Туреччини.

❗️ іноземні водії, у яких не будуть виявлені симптоми COVID-19 і які планують покинути Турцію протягом 72 годин з моменту в'їзду, не будуть піддатися режиму карантину на 14 днів.

❗️ турецькі водії, у яких не будуть виявлені симптоми COVID-19, зможуть залишати Турцію без карантину.

❗️ Машини, які везуть мед товари, продукти харчування, які є необхідними для Туреччини будуть отримувати переваги для в'їзду до Туреччини.

❗️ іноземні водії повинні йти до найближчого медичного закладу, якщо відчую будь-які ознаки COVID-19, що розвиваються протягом 72 годин після в'їзду в Турцію.

❗️ Окрім 24 — 72 годин можуть перевозитися перевізники і Митному брокеру Відповідний митним органом, враховуючи дорожні та погодні умови.

❗️ При в'їзді в Турцію, водіям потрібно буде підтвердити свою згоду з листом-об'ясуванням МВД Туреччини про те, що вони об'єднаються їхати прямо до місця призначення, не зупиняючись, виключаючи випадків необхідності, в іншому випадку - будуть виписувати штрафи за порушення.

Джерело: МІД Туреччини.

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...