Аналіз експорту товарів з України за 2019

Аналіз експорту товарів з України за 2019 р . та оцінка ризиків для економіки (навіть без урахування впливу пандемії і розгортання світової економічної кризи) показали митні брокери, що структура митного оформления експорту стає все більш сировинною.

Що стосуєтсья митного оформления імпорту, то в 2019 році спостергігаємо стрімкий ріст митного оформлення імпортних декларацій на товари з високою доданою вартістю, завдяки зниженню цін на вуглеводні та діям Нацбанку - штучному зміцненню курсу гривні за рахунок спекуляцій з ОВДП.

І хоча в нинішньому році ціни на енергоносії напевно будуть ще нижчими, загальне падіння цін на сировинні товари неминуче призведе до шокового скорочення митного оформлення імпорту митні брокери.

Джерело: http://fru.ua/ua/media-center/blogs/salivon/import-2019-v-ukrainu-vyros-do-rekordnykh-za-6-let-usd60-mlrd-za-schet-tovarov-konechnogo-potrebleniya-infografika?fbclid=IwAR1rAkSonQIMf5Ujnw0zgM2CBgSSIaGYD7PMNIw_EPPVqXVDAT8KHHUg2zQ

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Курси АЕО

Курси для представників АЕО | Курси митних брокерів | Курси митних представників | Курси агентів з митного оформлення

Детальніше ...

Митне оформлення контактних лінз | Імпорт контактних лінз зі сплатою ПДВ з лікарських засобі за ставкою 7% |

Митний брокер бере на себе зобов‘язання контролю ефективного переміщення товару через кордон, включаючи декларування товару.

Детальніше ...