LAW AND TRADE FORUM ПРАВО. БІЗНЕС. ТОРГІВЛЯ. МИТНИЙ БРОКЕР

Law & Trade Forum – унікальний захід ААУ, який дає можливість об єднати зусилля бізнесу та адвокатури з метою вирішення головних проблем у сфері міжнародної торгівлі та захисту бізнесу.

Даний форум допоможе провести аналіз впліву зовнішньоекономічної діяльності; ознайомитися зостанніми практиками розглядів спорів європейськими і українськими судами, та виконання рішень цих судів. Дасть відповідь на питання як захистити цифрові дані та активи своєї компанії.Обговоримо останні тренди інтернет-бизнеса, кібербезпеку та оподаткування. Відкриття ринку землі в Україні.

Дата проведення: 24 вересня 2021 року

Місце зустрічі: IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15

Час проведення: 09:00 – 17:30

Серед наших спікерів будуть: представник компанії Vodafone Україна, PepsiCo, Mcdonald ' ѕУкраїна, Нова Пошта, патрульна поліція України, Директор департаменту офісу протидії рейдерству, та інші.

Що саме розглядатимемо:

⇒ Податкова практика та Зовнішньоекономічна діяльність.

Дамо відповідь на актуальні запитання щодо зовнішньоекономічних операцій. Розповімо про останні судові практики з адміністративних спорів, практики з вирішення податкових спорів.Інтернет-послуги нерезидентів: як платити ПДВ за новими правилами. Поділимося корисною інформацією стосовно відповідальності за торгові боргі підприємства та питання податкової амністії.

⇒ Електронна комерція. Інтернет бізнес.

Останні тренди e-commerce в 2021 році. Розкриємо правові аспекти та перспективи розвитку E-менеджменту. Надзвичайно важливе питання кібербезпеки, якзахистити і зберегти цифрові активи – поради кращих спеціалістів, та як вберегти свій онлайн-бізнес від кібершахраїв. Конфіденційна інфо: яку інформацію можуть надавати телефонні оператори України та на яких умовах? Розкажемо останні судові практики з вирішення питань авторського права в онлайн-бізнесі.

⇒ Торговельне право, митниця, спори щодо зовнішньоекономічної діяльності.

Розкажемо про останні судові практики у спорах щодо зовнішньоекономічної діяльності. Дамо практичні рекомендації з укладання договорів в ЗЕД. Висвітлимо тему правового супроводу ззабезпечення в міжнародній торгівлі та міжнародний арбітраж, як знайті активи.Розповімо як зняти арешт майна іноземних компаній.

⇒ Інвестування. Міжнародна торгівля. Комплаєнс.

Вирішенню інвестиційних спорів. Обговоримо тему відкриття ринку землі в Україні. Розповімо про безпеку державних реєстрів під годину ринку землі. Зачепимо питання фінансовогомоніторингу 2021: суб'єкти, порядок проведеннята хто несе відповідальність. Зрозуміємо разом із Вами питання банківського комплаєнсу, як елемент торговельного процесу.

Детальна інформація та реєстрація: https://cutt.ly/7m7wdYv

З приводу партнерства:

Аксьонова Ганна Дмитріївна, aksenova@uaa.org.ua, тел. моб.: 067 441 10 27

З приводу питань участі та оплати:

Плотнікова Лілія Віталіївна, plotnikova@uaa.org.ua, тел. моб: 067 327 53 32

Література

Ми чекаємо на вас!

Консультація

Отримайте додаткову консультацію звернувшись за телефоном.

(097) 520-1888

Основні новини

Законодавство, яке регулює порядок переміщення, митного контролю та оформлення товарів, у тому числі міжнародні. Визначення основних положень та термінів. АЕО, митний брокер, тощо.

Законодавство, яке регулює порядок переміщення, митного контролю та оформлення товарів, у тому числі міжнародні. Визначення основних положень та термінів.

Детальніше ...